„Gen V” skasowane po 2 sezonach, nowy spin-off „The Boys” już w drodze
Serial Gen V został anulowany po dwóch sezonach. Produkcja będąca częścią uniwersum The Boys nie doczeka się kontynuacji, mimo sporego zainteresowania widzów. Jednocześnie potwierdzono kolejny spin-off: Vought Rising, którego premiera planowana jest na 2027 rok. Nowy serial ma dalej rozwijać świat znany z „The Boys”, skupiając się na historii korporacji Vought i jej wpływie na rozwój superbohaterów.
O czym opowiada serial” Gen V”?
Serial śledzi grupę studentów z nadprzyrodzonymi zdolnościami, którzy rywalizują o miejsce wśród najlepszych, jednocześnie odkrywając mroczne sekrety uczelni i korporacji Vought. Z czasem wychodzi na jaw, że za kulisami szkolenia bohaterów kryją się brutalne eksperymenty i manipulacje, które stawiają pod znakiem zapytania cały system.
źródło: Deadline

