Współpraca reklamowa

Figurki „Stranger Things” z McDonald’s (Opinia)

Hawkins nawiedziło McDonald’s! W ofercie pojawiły się figurki ze „Stranger Things: Opowieści z ’85” i dzięki uprzejmości McDonalds mogliśmy im się przyjrzeć z bliska.

Animacji jeszcze nie widziałem, zaległości planuję nadrobić w ten weekend. McDonalds podłapało, że uwielbiam to uniwersum, dlatego do sprawdzenia podesłało nam figurki, które od 6 maja są dostępne w ich ofercie! Opakowania idealnie uderzają w styl animacji, który bardzo mi się podoba. Budynki są wykonane z plastiku, który nie pęknie od byle uderzenia, a każdy z nich oddaje inną architekturę, dlatego w ramach kolekcjonerki można ułożyć swoje Hawkins.

Budynki nieźle wypadają z bliska – dużo detali, nie brakuje klasycznych pnączy, oczywiście wygrywam jest klimatycznie wykonane opakowanie McDonalds, w którym znajduje się Will.

Z figurkami… jest różnie. Całość wpisuje się w retro stylówę lat 80., a ta rządzi się swoimi prawami (które niekoniecznie do mnie trafiają). Postacie są ok, przypominają swoje wizerunki, a dodatkowe rekwizyty tylko podkręcają ich indywidualność. Z potworami jest mniej kolorowo, bo nie wyglądają estetycznie – ich wizerunki trochę odbiegają od zaprezentowanych na opakowaniach (tak, patrzę na Ciebie demogorgonie!) i jest to trochę „paćka”. Całość jest ok, fanów serialu raczej nie trzeba przekonywać do zakupu.

Łącznie 12 figurek, warto już teraz rozpocząć polowania, bo pewnie rozejdą się jak ciepłe bułeczki!

Dziękujemy McDonald’s za figurki. McDonald’s nie miało wpływu na opinię i tekst.