CBS kasuje „Watson” i „DMV”
CBS oficjalnie skasowało dwa seriale ze swojej ramówki: „Watson” oraz „DMV”. Medyczno-kryminalny „Watson” zakończy się po dwóch sezonach, z kolei komediowe „DMV” znika już po pierwszym sezonie. Stacja ustaliła też daty emisji ich finałowych odcinków: 3 maja dla „Watson” i 11 maja dla „DMV”.
Czy wiecie że:
„Watson” od początku wyróżniało się tym, że próbowało połączyć medyczny procedural z klimatem sherlockowskiej zagadki i właśnie to było jednym z najbardziej nietypowych elementów serialu.
źródło: Deadline

