Wiadomości serialowe

Tom Hardy odejdzie z „Strefy gangsterów” po 2. sezonie

Tom Hardy nie powróci w potencjalnym trzecim sezonie „Strefa gangsterów”. Choć Paramount+ nie ogłosiło jeszcze oficjalnego przedłużenia serialu, prace nad scenariuszami do kolejnej odsłony już trwają. Według doniesień decyzja o odejściu aktora ma być związana z napięciami na planie oraz konfliktem z showrunnerem Jez Butterworth.

O czym opowiada serial?

„MobLand” („Strefa gangsterów”) to kryminalny dramat opowiadający o brutalnym świecie przestępczych rodzin i walce o wpływy. W serialu obok Hardy’ego występują także Pierce Brosnan oraz Helen Mirren. Drugi sezon został już ukończony i ma kontynuować historię pełną zdrad, przemocy i mafijnych konfliktów.

źródło: Deadline