„Sugar” wraca z 2. sezonem w czerwcu. Jest pierwszy zwiastun
Apple TV+ opublikowało pierwszy zwiastun 2. sezonu serialu „Sugar”. Produkcja z Colin Farrell w roli głównej powróci na platformę już 19 czerwca.
W nowych odcinkach prywatny detektyw John Sugar ponownie zostanie wciągnięty w niebezpieczne śledztwo. Tym razem bohater będzie badał zaginięcie brata wschodzącej gwiazdy lokalnego boksu, jednocześnie kontynuując poszukiwania własnej zaginionej siostry.
źródło: Deadline

